22 Ağustos 2013 Perşembe

YAZIN YEDİĞİM HURMALAR

      Merhabalar benim arkadaşına aldığı hediyeyi çok beğenip "Benim mi olsa ya" diye düşünen zevkine aşık okurlarım. Üzülerek , kahrolarak söylüyorum ki yaz bitiyor ben bu yaz o kadar komik bi olay..... yok ya yaşamadım.Ya da siz karar verin : Annemler ne zaman "Kızım sen ne olucan" dese "dövmeciii" diyordum.Gittim bi dövmecinin yanına işi öğrenmeye adam bi de İngiliz ! Hayır zaten acayip zor bi işmiş bi de İngilizce anlatıyor kendimi Serdar ortaç tişörtüyle iron maiden konserine gelmiş gibi hissettim.Neyse annem de bu bahaneyle dövme yaptırdı önce annemi ben döveyim dedim ama Don'a göre hala elim titriyomuş.

      Bu sene üniversite sınavına giricem diye güya eşek gibi çalışacaktım ama öküz gibi tatil yaptım ha bi de ne kadar dolmalık biber, barbunya,fasulye , bamya varsa ayıkladım. Zannımca annemler üniversiteyi kazanamayacağımı anladılar ve beni son model bi ev kızına çevirmeye çalışıyorlar.Aslında tatilimi aylar önce planladım merveyle çılgınca eğlenecektik ama biraz boş vaktim vardı o arada fakirin umudu falcıya gittim.Hepsi de esas oğlan hakkında kötü şeyler söyledi hatta biri "Beraber olamayacaksınız ama sen yastığına onun adını vermeye devam edebilirsin" dedi ben ne kadar " Ya slk msn ben öle şeylr düşnmyorum :s :s" desem de bir kız için falcının sözü ne kadar kutsaldır bilirsiniz. Gittim esas oğlana mektup yazdım kısaca "tamam hadi git peşinden gelmicem " dedim.O mektubu okumadan gitti.O gitmeden önce ben tutturmuştum onun oyununu izlicem diye hani aylar önce planladığım tatil vardı ya onu iptal ettim.Merveyi tatile yolladığım o gece esas oğlan gitti ben ortada mal gibi kaldım mı?!Dedim bari oyuna gidelim de iki güler eğleniriz.şimdi bu esas oğlan sahneye çıktı yanında 3-5 oğlan daha var.Biz de yanlış oğlanı o diye izliyoruz ! Allam kim hoşlandığı oğlanı karıştırır ?! Bi de içimden yüzsüz yüzsüz "Aaa ne kadar değişmiş" diyorum.Sonra aydınlandım da bi dakika lan bu değil ki o dedim.Zaten oyun sırasında arkadaşımla salak salak şeylere gülüyoruz bi de sessiz ya kıs kıs güle güle kıpkırmızı oldum. Çıkışta dedim şunu köşede sıkıştırıyım baktıp kızın biriyle şapur şupur öpüşüyo(oha oğlanın nasıl günahını aldım uydurdum resmen sdfhjkll) dedim kaç kaç kaç Sezo.
       Ertesi gün Antalya'ya gittim .Dertleşiyorum bu arada arkadaşlarımla filan.
Moralim de bozuk fotoğraf çekinelim bari dedim .
Fotoğrafa bakar msın ??? Kamyon var arkada.Bu nasıl şans.

            Ankara'ya dönerken yolda bi rüya gördüm . Rüyamda bu esas oğlan mor bi iç çamaşırı almış böyle kurukafa şeklinde bi külot .Ama böyle kumaşa baskı değil 3D bi kurukafa hem de taşlı. İşte böyle gösteriyo yeni aldım filan diyo.Ben de beni neden sevmedin diye soruyorum. Bana dönüyor,gözlerimin içine bakıyor ve "Sezgi ben homoyum" diyor.Kızdım kendime yani bilinçaltıma öyle bi yerleştirmişim ki sanki ben çirkin olamam ,beni istemiyor olamaz kesin o homodur.Tee allam . Bayram tatilinde de bartındaydık inkumu filan .Sonra huzur Ege'de dediniz izmir e gittik.Ablam tuvalette kilitli kaldı .Ablam zannediyor ki tuvalette yalnızız.Nasıl bağırıyor "sezgiii kapıyı açamıyom"o sırada küçük bi kız ablamın kapısını tıklattı o da ben zannediyor "ne var ne" diye bağırdı kız o kadar korktu ki koşarak çıktı. durmaksızın bağırıyor ama sonunda çıktı bi baktı tuvalet dolu 2 tanede yaşlı kadın var nasıl gülüyor rezil kız başı önde çıktı gitti masaya böylece bir tuvalette kilitli kalma klişesini de size anlatmış bulunuyorum . Yani bu yaz omzum üç kere soyuldu başka da bi atraksiyon olmadı.Evet ben de şaşırdım.Neyse canlarım hadi öptüm .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Siz yorum yaptıktan sonra kim arkanızdan ne demiş öğrenmek için lütfen mail adresinizi girmeyi unutmayın!